Choć zakupy w Internecie już nam spowszedniały, nie oznacza to wcale, że robiąc je zawsze potrafimy ustrzec się błędów. Na które z nich warto więc zwrócić szczególną uwagę?

Jednym z najpoważniejszych jest brak weryfikacji opinii o sklepie. Zachwyceni asortymentem natychmiast składamy zamówienie. Łatwo nas też zwieść reklamami przypominającymi, że promocja kończy się kada moment.

Tymczasem w sieci nie brakuje informacji o sklepach, a sklep z sukienkami lub z książkami ma równie wiele opinii, co sklep z kafelkami. Wiele osób przyznaje, że poznanie ich wcześniej oszczędziłoby im rozczarowania. Kupując kafelki warto też zwracać uwagę na ich pochodzenie. Polskie sklepy mają tu przewagę nad zagranicznymi, bo w przypadku reklamacji nie musimy odsyłać produktu do innego kraju, często na własny koszt. Przed dokonaniem zakupu dobrze jest jednak, mimo wszystko, zapoznać się ze stosownymi zakupami w regulaminie punktu sprzedaży zwłaszcza, że zwykle jesteśmy zobowiązani do zaakceptowania jego zapisów pod rygorem nieważności zamówienia.

Jeżeli jesteś zainteresiwany, to zapoznaj się z naszą bogatą ofertą najwyższej jakości płytek ceramicznych, w ktorej znajdziesz między innymi płytki Arcana Straccietela Grafito oraz Arcana Stracciatela Miscela. Zapraszamy!