Ściany w kuchni czy łazience nie muszą być nudne. Można oczywiście postawić na farbę, ale są znacznie ciekawsze rozwiązania. Do takich zalicza się bez wątpienia kafelki mozaika, z pomocą których można stworzyć naprawdę interesującą powierzchnię.

Kafelki mozaika dostępne są w wielu kolorach. Wybierać można między mozaiką jednokolorową, a także wielobarwną. To, na które rozwiązanie się zdecydujemy uzależnione jest wyłącznie od naszej wyobraźni i odwagi w urządzaniu wnętrz.

Za pomocą mozaiki wykończyć można ściany. Warto jednak pamiętać, że nie należy wykańczać mozaiką wszystkich ścian w danym pomieszczeniu. Da to bowiem zbyt przytłaczający efekt. W zupełności wystarczy jedna ściana, którą za pomocą mozaiki można sprytnie podkreślić. Mozaika sprawdza się także wówczas, gdy chcemy podkreślić na przykład wannę.

Układanie mozaiki wbrew pozorom nie jest trudne. Ci więc, którzy rezygnowali z niej w obawie przed montażem mogą odetchnąć: z położeniem mozaiki poradzi sobie każdy, kto kładł zwykłe płytki.

W ofercie eurolazienki.pl polecamy także:

Kategorie: Blog