Łazienka to szczególne pomieszczenie w naszym domu. Panuje w niej większa niż gdzie indziej wilgotność powietrza. W efekcie trzeba pamiętać o zastosowaniu odpowiednich materiałów wykończeniowych. Idealnie sprawdzają się płytki ceramiczne, których szeroki wybór oferuje między innymi w sklepie Eurołazienki.

Płytki ceramiczne charakteryzują się przede wszystkim wysoką odpornością na działanie wilgoci i zmiennych temperatur, które w łazience mogą się znacznie wahać. W efekcie nie trzeba obawiać się, że po kilku czy kilkunastu miesiącach od montażu przestaną dobrze wyglądać.

Płytki ceramiczne, które oferuje sklep z płytkami Eurołazienki można z powodzeniem umieszczać zarówno na podłodze, jak i na ścianach. Trzeba przy tym pamiętać, że płytki typowo podłogowe można wykorzystać do wykończenia również ściany. W odwrotną stronę to niestety nie działa. Płytek typowo ściennych na podłodze nigdy nie należy układać. Mogą one bowiem nie wytrzymać obciążeń.

Bogaty wybór, znani producenci,  najwyższa jakość

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór płytek hiszpańskich i włoskich producentów w atrakcyjnych cenach. Obecnie dużą popularnością cieszą się płytki arcana – hiszpańskiego producenta, które pozwalają stworzyć wyjątkową przestrzeń.